Fighting the Undead

Paladin Shiko
3
Tomb of Kings
Magmar
One-eyed Potap [3] - 138 Hp
Cultist [2] - 97 Hp x3
Ölümsüz avcı Shiko, mezarlığın mezar taşlarından birinin üzerinde ölülerin lehçesiyle yazılmış gizemli bir yazıt buldu. Avcı, bu yazıtın içeriğinin korkunç bir tehdit barındırdığını düşünüyor. Korku ve ölüm yayan bu garip işaretlerin arkasında ne yattığını anlamamız gerekiyor.
Oradaki mesajda ne yazdığını bize soruyor, karşımıza 8 adet cevap çıkıyor fakat bunların hangisine cevap verirsek verelim sonuç aynı olacak.
Not: Ben şu seçeneği seçtim: These mysterious letters speak of a terrible monster, the corpse of Lingraonts, and about the sacrifices which the Humans offer to him!
Bizi mezar taşındaki mesajda ne yazdığını öğrenmemiz için Flavviy the Wise'ye gönderiyor. Flaviy mezar taşını okumayı başarıyor ve bize mezar taşında yazanları Shiko'ya iletmemizi söylüyor.
Shiko bizi Fort Dybrach bölgesindeki Sanglier the Butcher'a herhangi bir zorbun kaybolup kaybolmadığını sormamız için gönderiyor.
Village of Maettro' da ki garip magmarın yaşadığı evi bulmamızı istiyor fakat dikkatli olun bu evde tarikatçılar yaşıyor olabilir.

Evi incelediğimizde burada tarikatçıların olduğunu görüyoruz ve bize saldırıyorlar. Onları öldürdükten sonra Shiko'ya dönüp olanları anlatıyoruz.
700 Tecrübe Puanı
30 Hunters of the Undead reputation
10 30
[3] Derelict House'a erişim.