Hunting the Hunter

Warlord Gidver
3
Dartrong Square/Dartrong Arena
Magmar
Village of Maettro'da yaşayan Brugilda the Sorceress'a gidip garip müşteriyle ilgili ayrıntıları soruyoruz. Brugilda bize hatırladığı kadarıyla tarif ediyor: In a nutshell, he was a wiry and tough-looking man, sinewy hands, middle-aged, neither a beardless youth nor an old man.(Güçlü, orta yaşlı bir adamdı, kaslı elleri vardı, orta yaşlı, sakalsız ne genç ne de yaşlı biriydi)
Tavern'daki Givens'i ziyaret ediyoruz ve orada garip müşteriye benzeyen bir ziyaretçi olup olmadığını öğrenmeye çalışıyoruz.
Givens, buraya gelen gidenleri daha iyi gören ve bilen kişi olarak bu durumu Zavari the Bouncer'a sormamızı istiyor.
Brugilda'nın verdiği bilgiler doğrultusunda, Zavari'ye tarif ediyoruz.
Middle-aged man, looks quite tough, sinewy hands. They say, he carries a bow.(Doğru olan seçenek budur, eğer bunu seçerseniz o yabancıyı bulacak, onunla konuşacaksınız. Ardından size bir saldırı olacak. Kolayca o dövüşü kazanacaksınız fakat ardından çok daha güçlü bir saldırıya uğrayacaksınız. Bunu yenmeniz imkansız. Eğer yanlış seçeneği seçerseniz saat 19.00 ile 21.00 arasında Zavari'ye giderek garip misafiri bulmak için tekrar konuşabilirsiniz)
Öldükten sonra Arenaya Gidver'e olanları anlatmaya gidiyoruz. Gidver bizi Brugilda'ya teşekkürlerini iletmemiz için gönderiyor.
300 Tecrübe Puanı
4 40