Call-to-Arms

Warlord Gidver
4
Dartrong Square/Dartrong Arena
Magmar
Warlord Gidver, muazzam bir operasyon hazırlamakla meşgul. Bu planı uygulamak için mümkün olduğu kadar çok savaşçı gerektirdiğinden, warlord sizi iki paralı asker klanın operasyona katılımını sağlama görevine getiriyor.

Ridge of Darkness'a yaşayan Bloodthirsty Kyew'e gidin ve onun klanının ceza baskınına katılmasını sağlayın.
Bloodthirsty Kyew katılmak için onay vermeden önce bir görev için bizden yardım istiyor. Faytvor Suburbs'a giderek Red Axes Outcast'ları öldürüp Bloodthirsty Kyew'in bize verdiği mühürleri onların ölülerine bırakmamızı istiyor.
10x
10 adet Red Axed Outcast öldürdükten sonra tekrar Bloodthirsty Kyew'e dönüyoruz. Savaşta yardımcı olmayı kabul ediyor.
Lost Wastelands'ta yaşayan Phinko the Sage'ye gidip onun klanının desteğini istiyoruz. Sage, ona yardım edersek baskına destek verebileceğini söylüyor. Bizden Terror Wharf'ta yaşayan Commander Medor'u ortadan kaldırmamızı istiyor. Medor'u aşağıda resimde gösterdiğim evde bulabilirsiniz.Onunla konuşuyoruz ve karşımıza iki seçenek çıkıyor. Ya diplomasi yoluyla ya da savaşarak halledebilirsiniz.
İpucu:You don't look like a fool to me. Why did you go against the Council? (Bu seçeneği seçin, ardından: Listen, I don't really want to kill you, you're a good chap. And if you give your word that you will leave these lands for somewhere far, far away, and that nobody will see you again, I will spare you. (Bu seçeneği seçin.)

Artık Medor bu toprakları terkedecek ve bizde Sage'nin isteğini yeri getirmiş oluyoruz. Artık Sage'ye geri dönüp artık Medor'un onu rahatsız etmeyeceğini söyleyebilirsiniz. Artık Sage'de savaşa katılacak.
Artık Warlord Gidver'e dönebilir ve sonuçları ona anlatabiliriz.
1000 Tecrübe Puanı
30 Dartrong Reputation
17 40