Providential Pages

Flavviy the Wise
4
Settlement of Faytir
Magmar
Basard tarafından yazılan kitabın sayfaları Feo'nun dört bir yanına dağılmış durumda. Bilgin birçoğunu buldu fakat daha fazlasını bulabilmek için bizden yardım istiyor.
Bize danışmadan önce Krim adında bir cüce tutmuş fakat bazı Demon Hound'slar tarafından saldırıya uğramış ve Krim ile birlikte sayfayı da yemişler. Sayfa sağlam bir malzemeden yapıldığı için sağlam kalacaktır. Sayfayı bulmak için Demon Hound'sları öldürün.

Biraz düşürmek için uğraşmamız gerekiyor. Pes etmeden Demon Hound'ları öldürün.

Sayfayı getirdikten sonra flavviy kontrol ediyor fakat hala eksik bir sayfanın olduğunu görüyor. Tomb of Kings' gitmemizi ve oradaki mağarayı bulup araştırmamızı istiyor. 21. sayfanın orada olabileceğini düşünüyor.Mağarayı bulduk fakat bize bir Dugrkharg Wraith saldırıyor. Onu alt ettikten sonra gerekli olan 21. sayfayı buluyoruz.


Bu sayfayı da Flavviy'e teslim ediyoruz ve bizden 26. sayfayı da bulmamız için Gorge of Gondi yaşayan Khorsungum the Mage'ye gönderiyor.

Khoursungum bizden "Liche" öldürerek 2 kavanoz kan getirmemizi istiyor.
2x

Khorsungum, 26. sayfayı sormamız için bizi Vylis the Fisherman'a gönderiyor. Bize "Trol ağı" veriyor ve onunla balıkçının evinin yanındaki nehirde ağı kullanarak(Çantada bulun ve use diyin) 26. sayfayı aramamızı ve bulduktan sonra Flavviy the Wise'ye geri dönmemizi söylüyor.


Ağı kullanırken gereksiz eşyalar çıkabilmektedir, 26. sayfayı bulana kadar kullanmaya devam edin.

3500 Tecrübe Puanı
30 Dartrong Reputation
61