The Opening Gambit

Elder Verkiry
4
Dartrong Square
Magmar
The Great Lizard'ın yardımıyla taşın şifresi çözüldü ve artık Kaos Tanrısı'nın bu dünyada nasıl diriltilebileceği biliniyor. Bunun olmasına izin verilmemeli. Bu ritüel için gerekli olan kolye ve pelerini Kaos Hizmetkarlarını eline geçmeden önce ele geçirmelisiniz. Bu malzemelerin nerede olduğunu öğrenmek için Flavviy the Wise'ye danışın.

Bilgin, Ateş Ruhu hakkında bilgi almak için Black Knight ile konuşmaya gitmemizi söylüyor. Black Knight ile konuşuyoruz ve bizden yakalanan 8 insanı yenmemizi istiyor.Her biri için tek tek savaşıyoruz. Toplamda 8 savaş.

Gorge of Gondi'de yaşayan kaya ile Ateş Ruhu hakkında konuşmaya gidiyoruz.
Ateş ruhunun dikkatini çekmek için bazı şeyler kurban etmeliyiz. Weetsa the Woodlouse, Baby Atshi, Firefly, Krobz Bark Beetle.
En kolay elde edebilecekleriniz Weetsa the Woodlouse ve Baby Atshi'dır.
Weetsa the Woodlouse bulabileceğiniz 2 adet bölge mevcut.

1) Settlement Angrukhon

2) Village of Zviglod


Baby Atshi için;

Bats' Den


Bu işlem tek seferde olmayabilir, lütfen Ateş Ruhu sizinle konuşana kadar ona kurban adamaya devam edin.

Kurbanları Gorge of Gondi'de buraya tıklayarak adıyoruz.


Ateş ruhu(Fire Sanctuary) sizinle konuşuyor ve durumu ona anlatıyoruz. Bizi, reçeteyi yaptırmak için Khorsungum the Mage'ye gönderiyor.

Büyücü bizi Kugar the Hunter'a gönderiyor ve Zigretlerden nasıl Polen toplayabileceğimizi sormamızı istiyor.
Kugar bize nasıl polen toplayacağımızı öğretecek fakat öncesinde bizden küçük bir yardım istiyor. Bizden Mentaliya dağlıklarında kaybettiği matarasını bulmamızı istiyor.
Bunun için Mentaliya Foothills bölgesine gidiyoruz ve oradaki gizli yere tıklıyoruz. Matarayı elde ettikten sonra Kugar'a geri dönüyoruz ve artık bize polen toplamak için gerekli olan melhemi verecek. Artık onun yardımıyle zigretlerden görevimiz için gerekli olan poleni toplayabileceğiz.
Kugar bize 3 adet melhem veriyor. Bu melhemi kullanarak onun yardımıyla polen toplayabiliriz. Lütfen bu süre içinde gerekli olan polenleri toplamaya özen gösterin.

Artık görevimiz 15 tane polen toplayarak onları Khorsungum the Mage'ye götürmeliyiz. Polenleri, melhemin etkisi altında Giant Zigredleri öldürerek toplayacağız
15x

Sorcerer bizden Blue Ink, Red Ink, Ruby Dust, Obsidian Dust and Bewitched Parchment 1'er adet getirmemizi istiyor.

Bize Ateş Ruhu'nun istediği tomarı veriyor ve onunla konuşmaya gidiyoruz.
Artık bu tomar ile 500 yıl öncesine gidebiliriz ve bize gerekli olan kolyeyi buradaki Genç Uyarmo'ları öldürerek elde etmeye çalışacağız.
Lütfen Dikkat: Buraya tomar yardımıyla birlikte günde 4 defa ışınlanabilirsiniz. Geri dönmek için oradaki yaratıklara ölmeniz gerekiyor ya da ışınlanma madalyonu/tomarı kullanarak geri dönüş yapabilirsiniz. Kolyeyi düşürmek biraz uğraştırabilir. Birden fazla UyarMO öldürmeniz gerekebilir. Gerekli malzemeyi düşürdükten sonra ve artık görevin aşamasını ilerlettikten sonra buraya dönüşünüz olmayacaktır. Bu bölgedeki karakterde ekstra olarak bir görev daha mevcuttur. Onu tamamlamak istiyorsanız lütfen görevi ilerletip buraya ışınlanmanızı sağlayan tomarı teslim etmeyiniz. Bu görevin yapılması şart değildir.


Artık ihtiyaç duyduğumuz kolyeyi bulduktan sonra Spirit of Fire'a (Ateş Ruhu'na) geri dönüyoruz. Spirit bizi Elder Verkiry'e kolyenin akıbetini anlatmamız için gönderiyor. Kısa bir konuşmadan sonra artık görevimiz tamamlanıyor.
6000 Tecrübe Puanı
300 Dartrong Reputation
1 4 50