Palantir of Maritsa

Maritsa the Witch
4
Settlement Angrukhon
Magmar
Magmar Bandit [4] - 481 Hp 3x
Dugrkharg [5] - 691 Hp
Vampire [5] - 700 Hp
Zombie [4] - 271 Hp
Maritsa büyük büyükannesinden aldığı sihirli palantiri kırdı. Artık büyü yapamıyor, geçmişi ve geleceği göremiyor. Bizden yeni bir palantir yapmak için yardım istiyor.
Gorge of Gondi'deki Living Rock'a giderek ondan Crystal Ball istememizi rica ediyor.

Living Rock, ona Sihirli Kristal getirmemizi istiyor fakat bu kristal hırsızlar tarafından çalınmıştır. Onu bulabilmek için bizi Chigrik the Thief'e gönderiyor.


Chigrik the Thief, kristalin kendisinde olmadığını, haydutlarda olduğunu söylüyor. Haydutları Lost Wastelands bölgesinde bulacağız.

3 adet Magmar Bandit'e karşı savaşıyoruz ve onları yendikten sonra kristali elde ediyoruz ve onu hemen Living Rock'a götürüyoruz.

Living Rock, kristali Koeshu'ya götürmemizi ve onu kristal küre yapmasını istiyor.
Koeshu küreyi yapacak fakat öncesinde yardıma ihtiyacı var. Bizden bazı malzemeler istiyor.
Malzemeleri getirdikten sonra negatif bir efekt alacağız. Bu etki 1 saat sürüyor ve bu süre zarfında Dugrkharg öldürmemiz gerekiyor. Etki süresi biterse tekrardan Koeshu'dan bu etkiyi alabiliriz.


Dugrkharg öldürdükten sonra gerekli olan enerji küresini elde ediyoruz ve Koeshu'ya dönüyoruz.


Koeshu bize yeni bir boş küre veriyor ve Astral Twin etkisi altındayken Vampire öldürüp onun enerjisini kürede toplamanızı istiyor. Eğer Astral Twin etkisi bittiyse Koeshu ile konuşun.


Koeshu, Zombie öldürerek onlardan 5 adet Tubemaker elde etmemizi istiyor.
Bunlar her savaş düşmemektedir. Düşürebilmek için biraz Zombie öldürmeniz gerekiyor. Alternatif olarak bunları düşüren başka oyunculardan da satın alabilirsiniz.
5x

Artık Koeshu küreyi tamamlıyor ve onu hemen Maritsa'ya götürüyoruz.
5000 Tecrübe Puanı
1