Gur Bird for the Nursery

Bonna Benita
4
Village Angriyar
Magmar
Krogan [4] - 451 Hp
Robber Chief [6] - 873 Hp
Robber [4] - 271 Hp - 3x
Agile Thief [4] - 451 Hp
Benita, bir zamanlar Feo'da yaşamış genç bir Gur kuşu elde etmenin hayaliyle yaşıyor. Bu harika kuşu bulmasına yardım etmeliyiz.
Bizi taverna'ya gönderiyor ve oradan Gur kuş yumurtasını nasıl ele geçirebileceğimizi öğrenmemizi istiyor.
Wanderer Linszey bu konuda bir şeyler biliyor. Bildiklerini anlatmak için bizden 5 karşılığında Shiz Beer almamızı istiyor. Bunu verdikten sonra bize bildiklerini anlatmaya başlıyor.

Wanderer Linszey bize bildiklerini anlatıyor fakat daha fazla bilgi için bizi Vezur the Navigator'a gönderiyor.
Vezur bir iyilik karşılığı bize elinde olan Gur yumurtasını verecek. Eldivenleri kaybolmuş ve onları Kroganlar çalmış. Eldivenleri bulana kadar Krogan öldürmemiz gerekiyor. Eldiveni bulup Vezur the Navigator'a geri getiriyoruz.

Eldivenleri teslim ettikten sonra bizden 200 adet binek yemi istiyor. Tam oları teslim ederken soyguncular tarafından saldıra uğruyoruz. Bu savaşta Scorpolion Navigator size yardımcı olacak.
200x
Dövüşü kazandıktan sonra Navigator ile konuşuyoruz. Chigrik the Thief'a giderek yumurtayı kimin çalmış olabileceğini soruyoruz. Yumurtayı çalan hırsız tam olarak Chigrik the Thief'in yanında duruyor. Onu savaşta yenin ve yumurtayı geri alın.

Artık yumurtayı Bonna Benita'ya geri götürebiliriz.


Bonna Benita yumurtanın taşlaşmış olduğunu görüyor ve onu tekrardan canlandırabilmek için bizi Khorsungum the Mage'ye gönderiyor.
Büyücü onu geri getirebilmek için bir riuel hazırlayacak. Bizden bazı malzemeler istiyor.

Rituel çalıştı ve kuş yumurtası artık canlı ve yavru çıkacak! Artık Bonna Benita'ya götürebiliriz.
3500 Tecrübe Puanı
61
İsteğe bağlı olarak;
ya da