Creation of the little people

Elder Verkiry
3
Dartrong Square
Magmar
Speak to Gnome Spirit about the magic cube of the dwarves.

Gnome Spirit ile cücelerin sihirli küpü hakkında konuşun.

Gnome Spirit 20.00 ile 08.00 saatleri arasında erişilebilir hale gelmektedir. Bu saatler dışında onu bulmanız mümkün olmayacaktır. Eğer 6. seviye üzeriyseniz "Gnome Spirit Summoning Bowl" görevini tamamladıktan sonra onunla günün her anı konuşabilirsiniz.

Get the Gnome Spirit a Mica Mallet, which you can buy with 500 reputation Relic Seekers from Antiquarian Menachem.

Gnome Spirit'e, Antiquarian Menachem'den 500 Relic Seekers Reputation ile satın alabileceğiniz bir Mica Mallet getirin.

Teslim ettikten sonra bunu elde ediyoruz ve sonraki aşamaya geçiyoruz.

Obtain a Bringer of Evil Skull, Old Fossil, Collected Mistletoe, Agate Dust and Black Ink, then take them to the Gnome Spirit.

1 adet Bringer of Evil Skull, 1 adet Old Fossil, 1 adet Collected Mistletoe, 1 adet Agate Dust ve 1 adet Black Ink elde edin ve bunları Gnome Spirit'e götürün.

Place the Bringer of Evil Skull, Old Fossil, Collected Mistletoe, Agate Dust and Black Ink on the fires, and then activate the pedestal. When the Elt Cube has been activated, return to the Gnome Spirit.

Bringer of Evil Skull, Old Fossil, Collected Mistletoe, Agate Dust ve Black Ink'i ateşlerin üzerine yerleştirin ve ardından kaideyi etkinleştirin. Elt küpü etkinleştirildiğinde Gnome Spirit'e geri dönün.

Sizi bir mağaraya ışınlayacak. Resimde de göreceğiniz üzere bir çember var ve etrafında ateşler var. Ateşlere tıklayarak bizden istediği malzemeleri yerleştireceğiz. En sonunda da orada bulunan kaideye(Üzerinde kitap olan ayaklı masa) tıklayacağız.


Yukarıdaki resimde size 1'den 6'ya kadar gösterdim. 1-5 arasını sırayla yapmanıza gerek yoktur. Rastgele tıklayarakta yerleştirebilirsiniz. Ama bizden istediği kaynakları oraya yerleştirdikten sonra en son olarak 6 numaraya tıklayarak Elt Küpünü etkinleştiriyoruz.

Obtain Worn Through Cutthroat Boots and Elixir of Speed Then take them to the Gnome Spirit.

Worn Through Cutthroat Boots ve Elixir of Speed elde edin ve sonra onları Gnome Spirit'e götürün.

ve

Take the Elt Cube to Verkiry the elder.

Elt Cube'nü Verkiry the Elder'e götürün.

Elder ile kısa bir görüşmeden sonra görev tamamlanacak.
10 Dartrong Reputation