Time Heals

Emir Vazilur
5
Ashduur Cove
Neutral
Lütfen Dikkat: Tek bir postta iki ırkın açıklamaları mevcuttur. İlk magmar/ardından insan konum ve npc isimleri olacak şekilde yazılmıştır.

 Keeper Elendiyar ile konuşun.
 Received: Elendiyar's Notes 1pcs.


 Keeper Elendiyar, size Brugilda the Sorceress / Gredeya the Witch ile konuşma görevi veriyor.

 Brugilda the Sorceress / Gredeya the Witch, sizi notları göstermeniz için Flavviy the Wise / Pandrik the Wise'ye gönderiyor.

 Plateau of Silence'a gidin ve orada bir çift "glasses" arayın. Daha sonra onları Korundum the Jeweller / Esmeril the Jeweller'a gösterin.
 Received: Book of the Wandering Healer 1 pcs.


Kalıntıları incelerken, tuhaf bir gözlük bulduğunuzda şaşırıyorsunuz. Ne yazık ki camları çatlamış! Bir kuyumcu onları tamir edebilir mi?
 Received: Broken Sorcerer’s Glasses 1 pcs.


"[...] Oh ... İyi iş çıkardınız! Ve böyle karmaşık gözlükler ... Işığın ilginç kırılması ... Bunları normal camlarla değiştirmenin imkanı yok! Ama bunların görme bozukluklarını düzeltmek için değil, tamamen farklı bir şey için kullanıldığını biliyor muydunuz?
200 adet Marvelous Glass'a ve 4 adet Reflection Gem'e ihtiyacım var, daha az değil. Başka yolu yok savaşçı, bunlar son derece karmaşık optik elemanlar!
 Korundum the Jeweller / Esmeril the Jeweller'a 200 adet Marvelous Glass ve 4 adet Reflection Gem getirin.
200x  4x

"[...] Buyurun, hepsi tamam. Biraz zaman aldı. Ama şimdi eskisi gibi çalışmalı!"
 Brugilda the Sorceress / Gredeya the Witch'e gözlüğü gösterin.


 100 adet Great Elixirs of Giant, 100 adet Great Elixirs of Life, 100 adet Great Elixirs of Power ve 1 adet Codex: Life Force elde edin ve Brugilda the Sorceress / Gredeya the Witch'e getirin.
100x  100x  100x  1x

"[...] Al bakalım, bunu cinine verebilirsin. İşe yarayacaktır. Bekle, kendim denemek istiyorum. Tehlikeli maddeler içerdiğini sanmıyorum, sadece iyi ve sağlıklı olanlar ... Oh, bu yakıyor! Kemiklerim bile yanıyormuş gibi hissediyorum!
Her neyse, iksiri ve bitmiş tarifi alın, kalanları kendime saklayacağım. Bu ilaca bayılıyorum!"
 İksiri Emir Vazilur'a götürün.


"Bir kez daha cinlerin iyiliği için iyi bir iş çıkardınız! Şimdi acele et ve Elendiyar'a git ki iksiri hazırlayabilsin."
 Tarifi(Recipe) Elendiyar the Keeper'a verin.

"İşte. Bu özel bir şey! Bunun ne anlama geldiğini hemen anlamalı. Bunu muhteşem yaşlı bayana götür, savaşçı. Sana yalvarıyorum! Ve benden ve savaş lordundan mütevazı bir hediye kabul et - bunu hak ettin."

 Hediyeyi Brugilda the Sorceress / Gredeya the Witch'e götürün.

3x  20x  1x  1x