Escape from Necropolis

Caliph Valikhara
5
Mystras Town
Neutral
Lütfen Dikkat: Tek bir postta iki ırkın açıklamaları mevcuttur. İlk magmar/ardından insan konum ve npc isimleri olacak şekilde yazılmıştır.

 Olf Fattar'ı ziyaret edin ve ondan Mushroom of Visions isteyin.

 Received: Spores of the Mushroom of Visions 1 pcs.

Mushroom of Visions elde etmek çok çaba gerektirecektir. Hızlı yetiştirme için özel bir hazırlık yapılmalıdır.
 300 adet Great Elixir of Life ve 5 adet Alva the Well-behaved hazırlayın.
Her şeyi elde ettikten sonra sırt çantanızdaki Spores of the Mushroom of Visions'u kullanın.
 300x  5x

"[...] Öyleyse bana bu Mushroom of Visions'u ver ve ava çık. Geçenlerde Feo'da bazı kötü yaratıkların ağzında özel taşların oluşmasına neden olan bir Astral Fossil vardı. Ritüellerim için bunlara ihtiyacım var. Bana altı tane getir, savaşçı!"
 Seviyenizdeki canavarları öldürün ve 6 adet Astral Fossil elde edin.

 Sonra Koeshu the Occultist / Necromancer'a gidin.

"[...] Bu imkansız, savaşçı ... Bu imkansız... Onları uzaktan gördüm ... Kara kulenin bir penceresinde ... Orada ölü büyücülerden oluşan bir muhafız var. Bir büyü perdesi. Bir büyü duvarı ... Hayır, kaçamaz, oradan çıkamaz ..."
 Brugilda the Sorceress / Gredeya the Witch'e gidin ve ondan yardım isteyin.

"[...] Ve bizden çok şey talep edecek. Ama bunlar sadece çiçek. Önemli olan Sheara'nın kendisinden en az bir damla kutsal kan almanız! O zaman git ve ona boyun eğ. Belki işe yarar. Evet, ayrıca en yüksek kalitede mumlara ihtiyacımız var, hem de bir sürü. Chigrik the Thief / Gloum the Swindler size burada yardımcı olacaktır. Onun işi dünyasında iyi bir mum olmadan geçinemezsiniz..."
 Chigrik the Thief / Gloum the Swindler'e gidin ve ondan mumları isteyin. Sizden 1 altın isteyecek.
Removed: 1
 Erhalten: Kerzen der Diebe 1 Stk.


 Sheara'ya gidin ve kan(blood) isteyin.

"[...] Evet, neden bahsettiğinizi biliyorum. Heyecanını ve cömert ruhunu seviyorum savaşçı! Böyle bir amaç için, benden istediğin kanımı(blood) bile veririm. Bunu kabul et!"
[...]
"Bundan bahsetmeye değmez. Düşüncelerinizin bu kadar saf ve amacınızın bu kadar asil olması yeterli. O zaman git ve yapman gerekeni yap. Hayır, bekle. Lütfen benden de bir hediye kabul edin. Çalışkanlığınız ve iyi kalpliliğiniz için."
 Received: Vessel of Sheara’s Blood 1 pcs.
 Received: Spiritual Equilibrium Souvenir 1 pcs.


 Brugilda the Sorceress / Gredeya the Witch'e geri dönün.

"[...] Eğer Sheara bizimle birlikteyse, bizi kimse durduramaz. Şimdi ayini gerçekleştirelim ve cinin ruhunu ölülerin esaretinden kurtaralım..."
[...]
"İnsanlar genellikle çok az şey anlarlar. Akılları hep yanlış şeylerle meşguldür... Pekala, şimdi git, savaşçı. Bu tür şeyler için biraz yaşlıyım. Bu ritüel bana çok fazla güce mal oldu.
Küçük bir molaya ihtiyacım var ve biraz şekerleme yapmalıyım!"

 Mystras Town'da Caliph Valikhara'ya dönün ve ayin hakkında konuşun.

"[...] Şükranlar olsun sana, yabancı bir ülkeden gelen savaşçı! Bana büyük bir iyilik yaptın ve iyi bir iş başardın ... Yaptığın şey için hiçbir ödül çok büyük olamaz. Bunu al ve hizmetinin Caliph'i ve dolayısıyla tüm cinleri memnun ettiğini bil."

1x  20x  1x  1x