Brave New World
Ergam/Labirent'e erişim

Demonologist Berrush / Demonologist I-Vidi
8
Faytvor Suburbs / Grandfort Suburbs
Neutral
Lütfen Dikkat: Tek bir postta iki ırkın açıklamaları mevcuttur. İlk magmar/ardından insan konum ve npc isimleri olacak şekilde yazılmıştır.

Demonologist'e 8000 adet mercury, 3874 adet marvellous glass, 100 adet chaos particles, 40 adet crystalline coal ve 100 adet faulty efrils getirin.

8000x   3874x   100x
40x   100x Faulty Efril Crystal


Settlement of Faytir / Light’s Edge'ye giderek Flavviy the Wise / Pandrik the Wise ile "The Creation of Chaos and the Places it Dwells" adlı eser hakkında sorular sorun.

Settlement of Faytir / Light’s Edge'ye giderek Flavviy the Wise / Pandrik the Wise'ye kütüphaneyi düzenlemesi için yardım edin.
⫸ "The Great War of the Gods"
⫸ "Creating the world of Feo"
⫸ "Battle of people and dark elves"
⫸ "Sheara's Coming"


Flavviy the Wise / Pandrik the Wise ile tekrar konuştuktan sonra, sizden superbeing(boss) öldürerek "The Creation of Chaos and the Places it Dwells" adlı eserin 10 adet eksik sayfasını elde etmenizi istiyor.
Tamamlanan kitabı Faytvor Suburbs / Grandfort Suburbs'taki Demonologist Berrush / Demonologist I-Vidi'ye götürün.
Abode of Eternal Ice'taki yaratıklar da superbeing(boss) olarak sayılır.


The Creation of Chaos and the Places it Dwells hakkındaki çalışmaları Faytvor Suburbs / Grandfort Suburbs'taki Demonologist Berrush / Demonologist I-Vidi'ye getirin.

Savaş alanlarında (Antik olanlarda dahil) savaşa katılarak 4 adet Emanation of rage kazanacaksınız. Onları Faytvor Suburbs / Grandfort Suburbs'taki Demonologist Berrush / Demonologist I-Vidi'ye getirin.


O, son derece sinirli ve öfkeli.
*Peki... Eğer bazı kızların oyunları Halifron'u yenmekten daha önemliyse... O zaman sanırım beklemem gerekecek. Ve portal beklemek zorunda kalacak. Tüm Feo beklemek zorunda kalacak!*
Settlement Angrukhon / Thistle Brushwood'taki "Kari" ile konuşun.

*]...] Lütfen bana 10 adet Lotus, 10 adet Rubies ve 10 adet The Carbon Pike / Diamond Salmon getirin. Ve acele et, sana yalvarıyorum, savaşçı! Kızın bu korkunç kabuslardan en azından bir süreliğine kurtulması gerekiyor!*
Settlement Angrukhon / Thistle Brushwood'taki Maritsa the Witch / Bludiara the Fortuneteller'e 10 adet lotus, 10 adet ruby ve 10 adet The Carbon Pike / Diamond Salmon getirin.

Magmarlar The Carbon Pike, İnsanlar Diamond Salmon balığını teslim etmeliler.

10x   10x   10x 10x


Maritsa the Witch / Bludiara the Fortuneteller'e kaynakları verdikten sonra Faytvor Suburbs / Grandfort Suburbs'taki Demonologist Berrush / Demonologist I-Vidi'ye geri dönün ve portal onarımını tamamlayın.

Bu aşamada, ekranınızda sağ tarafta "locations" bölümünde yeni bir portal açılacak. Oraya tıklayarak ilerlemelisiniz. Göremiyorsanız, lütfen oturumu kapatın, önbelleğinizi temizleyin ve tekrar giriş yapın.

Portala girin ve Lady Mary ile konuşun.
2x

Ergam'a erişim