Consecrated with Dynamite

Flynn Marauder
8
Last Abode Tavern / Ergam
Neutral
Flynn çok şey yaşadı ve anlatacak çok şeyi var! Büyüleyici hikayesini dinleyin, zamanda geriye yolculuk yapın ve Chronicler'in Ergam'ın tarihçesine yeni anılar eklemesine yardımcı olun.

*Mezar soyguncusu masanın üzerinde hareketsiz yatar ve kendi kendine sessizce horlar. İzleyiciler yavaş yavaş gülerek ve bitmemiş hikâyeden en sevdikleri bölümleri tekrarlayarak oradan ayrılırlar. Flynn'in uyanmasını bekleyecek vaktiniz yok, çünkü acilen su içmeniz gerekiyor. En iyisi Feo'ya gitmek*
 "Gurraldiy Head's Pub / Mary's Tavern"a gidin ve Givens / Mary ile konuştuktan sonra bir şişe su bulun.


"[...] Ben nereden bileyim?! Dükkandan ya da sokaktan bir tane alabilirsin. O zaman kimse bakmıyorken doldurabilirim. Sadece eski dostlukların hatırına! Şu anda böyle çılgın ziyaretçiler için havamda değilim - zaten normal ziyaretçilerle dolu durumdayım!"
*Döner ve tezgahta oluşan kuyruğa servis yapar.*
 Cam şişeyi bulun ve "Gurraldiy Head's Pub / Mary's Tavern"daki Givens / Mary'ye götürün.


Not: Glass Bottle'ı County Vurdaliya / Baurvill Hamlet'te Location List'te ki "Heap of Trash'e tıklayarak bulabilirsiniz. Birkaç kez tıklamanız gerekebilir.

Şimdi siz de yürüyen bir çöp yığını gibi kokuyorsunuz.
Tiksintinizin üstesinden geliyorsunuz ve tavernanın hemen köşesindeki çöp yığınının derinliklerine iniyorsunuz. Ne yazık ki bulduğunuz tek şey birkaç kağıt parçası ve şişeye benzeyen hiçbir şey yok.

Çöp yığınını karıştırırken çamurla kaplı bir şişe buldunuz. Berbat kokuyor ama hala sağlam.
Recieved: Glass Bottle 1 pcs. Şişeyi Gurraldiy Head's Pub / Mary's Tavern'daki Givens / Mary'ye götürün.

"[...] Al onları. Ve gözümün önünden kaybol. Bu gerçek bir tokattı, savaşçı! Benden bir daha asla böyle bir şey isteme. Ama iyi bir içki istersen, geri gelebilirsin, elbette!"
 "Bottle of Water"ı Last Abode Tavern'deki Flynn Marauder'e götürün.


Flynn uyuyor. Artık onu sarsarak uyandırma ya da su şişesini kafasına dökme seçeneğiniz var.
İpucu: Sarsarak uyandırın!

"Bu ... *öhhö* *öhhö* ... Bir bardak suyun var mı? Boğazım labirentindeki mezar gibi hissediyor ...
*Elinizdeki şişeyi kapar ve iştahla içer. Şişeyi bitirdikten sonra Flynn memnuniyetle nefes veriyor. Sonra avucunun içiyle dudaklarını siliyor, bankta rahatına bakıyor ve piposunu çıkarıyor. Bir bıçakla yavaşça kazıyarak çıkarırken başını sallayarak teşekkür eder* Bana yardım ettiniz. Minnettarım... Ne istiyorsun?"
 Last Abode Tavern'de Flynn ile tekrar konuşun ve size hikayeyi anlatması için onu ikna edin.
 Flynn'in hikâyesini dinleyin. Eğer başka bir iş için ayrılmak zorunda kalırsan, Last Abode Tavern'da ona geri gidin ve size daha fazlasını anlatacaktır.

 Flynn'in size anlattığı hikayeyi ipuçlarını takip ederek tamamlayın.
Received: A Thankful Listener 1 pcs.


"Flynn size hikayelerinden birini anlatıyor. O kadar eğlenceli ki sanki her şeyi kendiniz yaşamışsınız gibi hissediyorsunuz."
  Belirli eylemlerle elde edilen ipuçlarını ve tarih parçacıklarını takip ederek Flynn'in hikayesini tamamlayın.

".. Bu Celeste'nin yumurtası Ergam halkına saldırdıktan kısa bir süre sonra oldu. Tam burada oturuyordum ve labirente nasıl girebileceğimi merak ediyordum. Orada iyi bir şeyler olmalıydı!"

  Confessor Emiria'ya gidin ve onunla sohbet edin.
*Confessor'ün hassas kulağı ayak seslerinizden sizinle ilgili her şeyi duyabilir. Elini kaldırıyor ve bir hareketle sizi durdurmak istiyor.*
"İnsanların burada işi olmadığını çok iyi biliyorsunuz! Özellikle de kötü ve dinsiz insanların!"

 Sonra Gelamber the Chronicler ile konuşun.
*Her zaman olduğu gibi, Chronicler işinin başındadır. Tek görebildiğiniz kapüşonunun kavisli ucu ve havada sonsuz kavisli çizgiler çizen tüy kaleminin ucu. Gelamber varlığınızı fark ettiğinde, sizi el sallayarak uzaklaştırıyor.
"Şimdi olmaz, şimdi olmaz... Başka zaman gel."

 Lady Mary ile konuşun.
".. Bu fanatikler her zaman yoluma çıkıyor! Güvenlik görevlisi işini çok ciddiye alıyor ve ana kapıdan geçmeme izin vermiyor. Arkadan denemek zorundayız!"

 Ergam Trade District'e gidin ve arka girişi arayın.
"Labirente girmenin en kolay yolu diğer taraftan, Ergam Trade District'ten geçmektir. Çit sadece çocukları caydırmak için. Ama mezarın başka bir girişi yok - sadece Mary'nin koruduğu bir giriş var. Aslında çitin üzerinden tırmandım ve etrafa biraz göz attım."

 Ekranınızın sağ tarafındaki orta çite tıklayın.
"Oh, duvar burada biraz daha ince gibi görünüyor. Hafif bir basınçta bile patlayabilir... Örneğin bir patlama... Evet, bu işe yarayabilir. Ama tüm kasabanın dikkatini çeker. Ama toz bulutunun içinden çabucak kaçabilirim. Ya kazdığım çukurda ya da gecekonduda kaybolabilirdim. Çantayı açtım ve içindekilere baktım - sadece bir Improviser. Önemli olan hata yapmamaktı."


Improviser'ı sırt çantanızda kullanın.
"Bu daha iyi. Sadece fitili ateşlemem gerekiyordu! Ceplerimi aradım ama yakacak bir şey bulamadım. Son Improviser'ı daha yeni kullanmıştım. Belki fanatikler bu sefer işime bile yarayabilir..."

 Ergam city square'ye geri dönün ve Lady Mary ile konuşun ve sonra Cathedral of Dawn'ada Confessor Emiria ile konuşun.

Received: Bowl of Sacred Flames 1 pcs.


 Ergam Trade District'e geri dönün.
"Bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim! Bu fanatikler gerçekten de inançları yüzünden tamamen kör olmuş gibi görünüyorlar. Ne de olsa güneşe tapıyorlar! Pekala, sadece fitili ateşlemek ve sonra her şeyi duvara fırlatmak gerekiyor!"


 Sırt çantanızdaki dinamiti ateşlemek için Bowl of Sacred Flames'i kullanın ve sonra onu sırt çantanızda kullanın.
"Patlama o kadar gürültülüydü ki hiçbir şey duyamadım. İşe yaramış gibi görünüyordu - mezarın duvarında içinden tırmanabileceğim büyük bir delik gördüm. Evet, sanki biri delikten beni izliyormuş gibi hissettim. Ya da onun gibi bir şey... Ayrıca garip sesler de duydum. Sanki yüzlerce ses onlara yardım etmem için bana yalvarıyordu. Duman dağıldığında bir grup kasabalının bana doğru koştuğunu fark ettim. En önde kılıcını çekmiş Lady Mary vardı. Tek bir çıkış yolu varmış gibi görünüyordu. O da kapı..."

  Şimdi patlayarak açılmış olan kapıdan geçin.

Günümüze döndüğünüzde, Last Abode Tavern'de Flynn ile konuşun.

*Gülümser ve başını sallar.*
"Sonra da bana Ergam'dan geldiğini mi söyleyeceksin? Tamam, senin için birkaç dinamit demeti yaparım. Ama o kadar çabuk çalışmaz, o yüzden fazla bir şey bekleme. Nasıl kullanacağını öğrenirsin. Benim hikayemden biliyorsun artık, haha!"

Başarım(Achievement):

Görevde ilerleme The Smoke that Chases Nightmares Away [8],
Labyrinth Explorers mağazasında yeni ürünler

ve
Labirente zorluk derecesinde erişim: Celeste's Nightmare.

Bleeding, perdition, fear, earth, burning, lightning, flood, infection'a karşı direnç 3 arttı.